NAPISZZADZWOŃLOKALIZACJA

Szafirowy Zakątek - Ferie zimowe

ul. Matejki 38, 58-540 Karpacz
Szafirowy Zakątek - Ferie zimowe
Opis

Czy marzysz o magicznych chwilach spędzonych w śnieżnym krajobrazie, ślizgając się na nartach po malowniczych stokach Karkonoszy? Czy chciałbyś budować bałwana pod cieniem Śnieżki i rozkoszować się gorącą czekoladą w górskim klimacie?

Karpacz i apartamenty Szafirowy Zakątek to idealne miejsce na ferie zimowe! Malowniczo położone miasteczko oferuje mnóstwo atrakcji dla narciarzy, snowboardzistów, a także dla tych, którzy po prostu pragną odpocząć w zimowym krajobrazie.

Zachwyć się białym puchem na drzewach, krystalicznym śniegiem pod nogami i górskim powietrzem w płucach. Karpacz w zimie to prawdziwa bajka, a my zapewnimy Ci komfortowy nocleg w samym sercu tego raju.

Nie zwlekaj! Miejsca na ferie w Karpaczu znikają w zastraszającym tempie. Zadbaj o niezapomniane wspomnienia dla siebie i swojej rodziny – zarezerwuj swój pobyt już dziś.

Dołącz do nas i poczuj zimową magię Karpacza w pełni. Czekamy na Ciebie! 

Cennik

Aby dowiedzieć się więcej o cenach naszych apartamentów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Szafirowy Zakątek.

Lokalizacja

Noclegi

Poza Szafirowy Zakątek oferty na Ferie w górach mają też inne obiekty w Karkonoszach.

Atrakcje

Atrakcje dla dzieci w górach na ferie w pobliżu apartamentu Szafirowy Zakątek.

Zobacz co Szafirowy Zakątek - apartament przygotował na ferie zimowe 2025

Na pobyt "ferie zimowe" zapraszamy do Szafirowy Zakątek (więcej informacji). To apartament z Karpacza, w którym dzieciaki nie będą się nudzić podczas ferii w górach. W budynku przy ulicy Jana Matejki 38 planujemy zabawy i gry w ogrodzie apartamentu, spacery zimowe góry, smakowanie pyszności regionu Karkonosze. Serdecznie zachęcamy do poznania oferty apartamentu Szafirowy Zakątek na wypoczynek.net.pl na wyjątkowe ferie zimowe %ferie%.

Wyślij zapytanie

Szafirowy Zakątek