Plaża

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Kąpielisko w Pobierowie obejmuje 400 metrów linii plaży strzeżonej, rozpoczynającej się od zejścia plażowego przy ulicy Jana z Kolna na zachód, aż do zejścia plażowego przy ulicy Mickiewicza. Co 100 metrów ustawione są kompleksowo wyposażone stanowiska ratownicze, pełniące dyżury w okresie wakacyjnym codziennie, od 10:00 do 18:00. Bezpiecznie kąpać się również można na 100-metrowym fragmencie plaży, zlokalizowanym na wschód od zejścia przy ulicy Ciechanowskiej.

W sezonie letnim, na plaży skorzystać można również z masy atrakcji, takich jak zjeżdżalnie, wakacyjne imprezy, turnieje sportowe.

Dla osób niepełnosprawnych, najwygodniejszym zejściem na plażę będzie zjazd techniczny przy ulicy Jana z Kolna. W tamtych okolicach również mieści się parking dla pojazdów przewożących osoby niepełnosprawne.

Od 1 czerwca do 30 września występuje w Pobierowie zakaz wprowadzania zwierząt na plaże, oprócz miejsc wyznaczonych, jakimi są:

  • zejście nr 32 przy ul. Granicznej (100 m w kierunku wschodnim),
  • zejście nr 43 przy ul. Ciechanowskiej (300 m w kierunku zachodnim).
Mini przewodnik

Kąpielisko w Pobierowie to 400 m linii brzegowej, obejmującej plażę strzeżoną (w sezonie 10:00-18:00). Odcinek ten rozpoczyna się od zejścia plażowego przy ul. Jana z Kolna na zachód. Kolejny fragment plaży strzeżonej to 100 m kąpielisko, zlokalizowane na wschód od zejścia przy ul. Ciechanowskiej. W lecie, na plaży są też zjeżdżalnie, imprezy, turnieje sportowe.

Blogi

Filmowaniem Plaży może zająć się firma KM Studio filmy reklamowe Wrocław

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja