Znajdźcie czas tylko dla siebie i przyjedźcie nad jezioro na romantyczny weekend

Praca, kursy doszkalające, systematyczne wizyty u/zapowiadane przez rodziców i krewnych, opieka nad dziećmi, zobowiązania towarzyskie… w pewnym momencie, będąc w poważnym związku, nagle zaczyna brakować czasu dla drugiej połówki. Cóż, w ujęciu długodystansowym zakochani zdecydowanie nie mają lekko. Dlatego kiedy tylko nadarza się okazja - na przykład całkowicie wolny weekend - warto organizować wspólne, romantyczne wyjazdy. Bardzo dobrym kierunkiem na takie miłosne wojaże będą miejscowości położone nad jeziorem. Głównie kurorty turystyczne na Mazurach, ale nie tylko.

Generalnie wiadomym jest, iż dla par przy takich dwójkowych wyjazdach zdecydowanie najważniejsze będzie towarzystwo, a precyzyjniej rzecz ujmując bliskość Tej Jedynej / Tego Jedynego. W końcu nigdy nie wypoczywa się przyjemniej, jak z ukochaną osobą u boku. A jeśli jeszcze towarzyszą temu tak cudowne okoliczności przyrody, jakimi mogą poszczycić się Mazury, a także szeroka gama innego rodzaju atrakcji, wtedy weekend we dwoje nad jeziorem po prostu musi się udać. Najtrudniejsze pewnie będzie wygospodarowanie wolnego czasu i dobranie dogodnego terminu, gdyż będąc już na miejscu pozostaje tylko z czystym sumieniem oddać się w pełni rozkosznemu relaksowi.

Pomocną dłoń do zakochanych wyciąga bowiem branża turystyczna, a to sprawą specjalnych ofert na romantyczny weekend we dwoje nad jeziorem. Takie pakiety dla par zapewniają bowiem sporo interesujących dodatków, dopasowanych do okoliczności takiego wyjazdu. Mowa naturalnie o budowaniu unikalnej atmosfery. Najpierw drobiazgami, na przykład wystrojem pokoju czy prezentami w typie bukietu kwiatów czy bombonierki z czekoladkami. Potem poważniejszymi rzeczami, na czele ze zorganizowaniem romantycznej kolacji przy świecach i podaniem butelki wykwintnego alkoholu na wieczór. Natomiast na szczycie listy życzeń propozycji dla dwojga znajdują się zabiegi SPA. Doskonałe odprężenie, a przy tym świetnie nastraja przed pójściem do łóżka.

Tego rodzaju pakiet na weekend tylko we dwoje rzeczywiście zapewnia niepowtarzalne doznania. I jest tylko jeden poważny problem, a mianowicie: wysokie ceny. A już zwłaszcza na Mazurach, które cieszą się wśród turystów wszelkiego sortu ogromną renomą i popularnością. Nie trzeba jednak wcale wydawać fortuny, żeby cieszyć się wyjazdem nad jezioro razem z drugą połówką. Dostępne na miejscu opcje w zupełności wystarczą, aby cały turnus wypełnić w sposób wysoce atrakcyjny. Rejsy statkami turystycznymi, wspólna wyprawa pod żaglami, wycieczki konne i rowerowe, zabytki do zwiedzenia, parki rozrywki o różnorodnej tematyce przewodniej… Nuda, czyli najgorszy wróg w związku, nie ma tu wstępu.

Kiedy zatem we wzajemne relacje wkrada się zabójcza na dłuższą metę monotonia, warto zrobić sobie przerwę - wziąć urlop, oddać dzieciaki pod opiekę dziadków itd. - i razem z ukochaną osobą pojechać na krótki wprawdzie, za to intensywny weekend tylko we dwoje. Jest mnóstwo sposobów na to, aby zbudować romantyczny nastrój nad jeziorem. Całokształt regionu Mazur pod kątem turystycznym jest na to najlepszym dowodem.

Dodano: 2017-10-30 14:38:00

Komentarze (2)
Anonim
31.10.2017 08:08

Moim zdaniem jak już planuje się wyjazd nad jezioro razem z ukochaną osobą, to tylko pod namiot. Nieporównywalnie taniej, a wrażenia jedyne w swoim rodzaju, przy których te wszystkie SPA & Wellness na Mazurach mogą się schować. Inna sprawa, że okienko czasowe na taką romantyczną wycieczkę trwa stosunkowo krótko, od maja do września. Jesienią, zimą i wczesną wiosną opisywane pakiety dla par mają więcej sensu niż wtedy, kiedy jest ciepło.

Anonim
21.05.2019 08:15

Ja lubię takie romantyczne weekendy z ukochanym pod każdą postacią. Czy to wyjazd na Mazury pod namiot czy pobyt w SPA&Wellness liczą się chwile bliskości :) Oby jak najczęściej!

Dodaj komentarz